Podróż za jeden uśmiech

Busy do Holandii, przewóz osób i paczek

KOSZT PRZEJAZDU

Koszt przejazdu to:

województwo lubuskie – 250 zł/60 euro
województwo zachodniopomorskie – 250 zł/60 euro
województwo pomorskie –260 zł/65 euro
województwo wielkopolskie – 250 zł/60 euro
województwo kujawsko-pomorskie – 260 zł/65 euro

Przewóz paczek: 140 zł lub 35 euro

O NAS

Jesteśmy firmą zajmującą się przewozem zarówno osób, jak i paczek. Jeździmy przez Niemcy do Holandii. Nasze busy odjeżdżają zarówno z Polski w niedziele i czwartki , jak i do Polski w poniedziałki i piątki.

Tak dalekie podróże są powodem obaw wielu osób wybierających się za granicę. Mamy tego świadomość. Stworzyliśmy więc formę usługi, której celem jest zapewnienie naszym klientom najwyższego poziomu bezpieczeństwa i komfortu, połączonych jednocześnie z punktualnością i niezawodnością. Jeśli skorzystacie Państwo z naszej oferty i zauważycie coś co mogłoby sprawić, ze wasza podróż z nami będzie jeszcze lepsza, powiedzcie to nam bądź napiszcie bez wahania.

Każda Wasza opinia jest dla nas bardzo cenna. Czekamy na Państwa. Prosimy o kontakt telefoniczny, bądź e-mail. Przyjemnej podróży!

DLACZEGO MY?

Na przestrzeni lat zbierając opinie oraz uwagi naszych klientów dostosowaliśmy oferowane usługi do najbardziej sprecyzowanych oczekiwań, jakie tylko zostały nam przekazane.

Wśród wielu firm przewozowych to właśnie my zdobyliśmy zaufanie oraz pozytywne opinie klientów podróżujących na prezentowanych trasach.

Dzięki nowoczesnej flocie pojazdów zapewniamy komfort oraz bezpieczeństwo w trakcie podróży, tak ważne dla każdego, kto wybiera się w długą i wyczerpującą drogę.

 

USŁUGI

Przewóz osób Polska  Holandia  Polska z adresu na adres.

Zapewniamy obsługę przewozów sprawnymi technicznie, komfortowymi pojazdami dobranymi na bieżące potrzeby. Kierowcy są wypoczęci, znają trasę jak własną kieszeń i zawsze z chęcią pomogą Państwu w podróży.
Przewóz paczek Polska  Holandia  Polska z adresu na adres
Jeździmy, mamy miejsce, więc czemu tego nie wykorzystać? Chcesz wysłać coś do Polski? Daj znać! Pomożemy zorganizować i dowieźć na miejsce Twoją przesyłkę. Tanio, sprawnie i na czas. Twoją przesyłkę potraktujemy jak własną a nie jak przeciętny kurier. Nie czekaj, zadzwoń kiedy tylko będzie potrzeba.

Wyjeż­dżasz za gra­nicę i zasta­na­wiasz się nad środ­kiem
trans­portu, prze­woź­ni­kiem, ceną? Jesteś w dobrym miejscu!

Nasze busy wyjeż­dżają do Holan­dii w niedziele i czwartki
6:00 oraz z powro­tem do Pol­ski w poniedziałki i piątki. 13:00

Nie musisz się o nic mar­twić – wystar­czy, że zare­zer­wu­jesz
prze­jazd busem, korzy­sta­jąc z for­mu­la­rza, bez dodat­ko­wych kosz­tów,
łatwo i przy­jem­nie!

Po wysła­niu popraw­nie wypeł­nio­nego for­mu­la­rza otrzy­masz
potwier­dze­nie przy­ję­cia rezer­wa­cji. W przed­dzień wyjazdu skon­tak­tu­jemy
się z Tobą raz jesz­cze, byś miał pew­ność i gwa­ran­cję transportu.

Miły, wypo­częty i doświad­czony kie­rowca zawie­zie Cię pod
wska­zany adres.

TRASY (obszar gdzie działamy)

 

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

* Pola wymagane

 

Po poprawnym wypełnieniu i przesłaniu formularza, skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo w celu potwierdzenia rezerwacji. Prosimy pamiętać o telefonicznym potwierdzeniu wcześniejszej rezerwacji z Państwa strony w przeddzień wyjazdu. Brak potwierdzenia rezerwacji może skutkować utratą miejsca u przewoźnika.